Pořád mě nic lepšího nenapadlo

20. června 2016 v 21:47 | Antia |  Zápisy
Původně tu měl bejt jinej nadpis než sem nakonec dopíšu, ale rozhodla jsem se, že "Narvu ti do prdele okurku s kostkou másla" by bylo až moc pobuřující. A já jsem přece slušné děvče.


Teď by se asi hodilo napsat k čemu se ten vzkázek vztahuje, co? Je mi jasný, že minimálně jeden úchylnej zájemce o vysvětlení se tu najde. Jsem mezi váma. Hah. Kdyby to bylo zajímavý, tzak bych vám to i řekla bez těch všech keců okolo, ale jakožto dobrá duše mám tendenci vás vždycky varovat předem. Ale tak hoďme si sem nějaký to klišovitý kašovitý poučeníčko. (Taková překrásná volba slov, Antio.) Když vaše nevyzrálá hormonama bouřící mysl vyšle signál, že užb by se hodilo si zašukat a vy zrovna po ruce nemáte partnera, nafukovací panu, představivost a ještě ke všemu jste líný dokopat se k nějakýmu zapadlýmu baru, pusťte si porno. Pak už si jenom trochu zahejbete rukou, strčíte si prst támhle a semhle no a nakonec se s pár výdechama vaše rozkoš převtělí do 5D. (Aneb jsem cool a mluvim děsně moderně.) Každopádně proč to říkám... někoho totiž napadne vyměňovat si hambatý fotky po internetu s Pepíkem odvedle, kterej pokud to ještě vylepšíme minulej tejden oslavil šedesátku. Takže děti, chatování je bezpečnější, prtotože tam na žádnýho úchla nenarazíte a když jo, můžete uspokojit i svoje ego. A když posíláme fotky, tak bez obličeje a dáváme pozor i na okolí svého pokoje. Protože potom se lehce může stát, že se nám na stěnách školy objeví nějaký to prsíčko a holčičky pláčou. A kdo by chtěl mít na krku plačící děcko, že?
Ehm... A teď abych působila trochu výchovně a sofistikovaně. Sex je cesta do pekel. Oddejte se radši potěšení z celibátu. Jo a kdyby to náhodou nevyšlo, použijte kondom.
Nebo zaveďme na školách sexuální výchovu. Haha.
Omlouvám se, že jsem tak hnusný nevychovaný prase.
.
Stuprume, co takhle terapie sexem? Ale musíš přiject.
...
Pojďme mé špatné chování svést na několik hodin včerejšího se učení dějepisu. Jsem se učila doma snad poprvý za celej rok. ježiši. Takový to když máte mezi dva tři a chcete potěšit rodiče. teda samozřejmě jsem myslela něco se naučit. (Spíš krátkodobě nadrtit, tak to přece funguje, co?) Ale tak starověk v praktickým životě určitě využiju. Mám za jedna, za dva na vysvědčení. hurá! Uzavíráme známky a K. skoro ukaždýho předmětu nadává, jaktože jsem lepší než ona, když se na látku kouknu tak před hodinou. Hah. Co já vím. Taky mě to překvapuje. jenom doufám, že se pomalá obnova mýho mozku projeví i v jinejch oblastech a já se snad konečně budu moct vrátit k častějšímu čtení než jedna knížka za čtvrt roku.
Nedávno mě zas pobavila češtinářka, jsme probírali renesanci a došlo na prokletý básníky, a jen takl v meziřečí výkladu řekla, že bych si mohla od tohohle a tamtoho něco přečíst, když čtu tu poezii. Já a poezie... to byl dobrej vtip. K tomuhle závěru došla pravděpodobně když jsem si k povinnýmu mluvnímu cvičení (několik měsíců zpátky) vybrala Neila Hilborna. nevim jak vy, ale já rozdíl mezi mluvenou/čtenou/přednášenou poezií a tou psanou vnímám jako nezanedbatelnej. Navíc on je jedinej člověk jehož básně mě zaujaly. A pak možná sem tam nějaký na který narazim tady na blogu. Jo, jo, jsem nevzdělanec a spodina dnešní generace. Haha. Celkově nemám básníky ráda. Přijde mi, žte některý až moc tlačí na pilu. Zaobíraj se každým slovíčkem. A výsledkem je pak jízda na sice na pohled pěkným kolotoči, ale poblejete se ještě dřív než se pořádně rozjede. K tomu pak přidejeme nezaživné výklady básní itelektuálů o tolik lepších než jsme my sami... Jo, autor to určitě myslel jaks to řek ty a ne jinak, protože ty na to máš přece školu nebo ještě líp si se vzděla několikavteřinovým článkem na internetu. Tohle fakt není nic pro mě. neříkám, že neexistujou dobrý básně, ale je jioch kurevsky málo. A šance že na ně narazíte ještě menší. A mě už tak dost trápý moje vlastní výplody, který neustále přicháejí na svět a na to probírat se nějakýma dalšíma sračkama už nemám náladu. Ironie, že píšu básničky. Na mojí obhajobu, nemůžu si pomoct a vím, že jsou příšerný. Haha. teď se budeme chvíli smát a úplně na všechny tyhle řádky zapomeneme.
...
Nemůžeš se dotknout tmy, ale tma se může dotknout tebe.
Dobrej výplod mý minulý já. Tleskám. Potřebuju si pustit žilou, jenom pořád nebyl vhodnej čas. Spolužák se mnou jel dneska autobusem: Co to máš? Popáleniny. A cos dělala? Od zapalovače, ale už jsou skoro rok starý. Víc se neptal. Lidi většinou nenapadne, že to nemusela bejt nehoda. Je to nechutný, myslím jedna moje popálenina. Mělo se jí pomoct kouskem kůže z břicha nebo nohy, místo toho se hojila samovolně. Když si po ní přejedu prstem, dělá se mi špatně. A ještě nechutnější je, že mi to i tak chybí. Haha.
Brácha kouří. už dýl. Lidi v mým okolí kouří. Taky se teď nějak rozmohly elektronky. Můj brácha je jemjím hrdým vlastníkem. Taky jsem z něj vwe chvíli sourozeneckýho sdílení a upevňování vztahů dostala, že jednou zkoušel trávu s kámošem. Bráacha je o rok mladší, kámoš o rok starší než já. Už jsou to velký kluci. hah. Zeptala jsem se ho proč kouří? Kvůli partě? Chutná ti to? Zaháníš smutek? Kombinace všeho zmíněnýho? Řek že neví. Většina lidí udělá to samí, a nebo neodpoví. Akorát by mě zajímalo, jestli to myslí vážně, nechtěj si to přiznat a nebo to nechtěj přiznat jenom vám. já vím proč kouřim a to si zapálim ani né jednou do měsíce. líbí se mi představa, že si s každou vykouřenou cigaretou zkracujete život. Je to takový pomyslný fuck you mýmu tělu, rozumu, mysly, životu. Pojďme dělat věci bezdůvodně, nebo se snažme ztratit důvody. Život je pak větší zábava. lel.
...
N. si píše se skoro sedmnáctiletým ostravákem. Dynamiku jejich vztahu vám nějak extra vysvětlovat nebudu... N. ho zná od kámošky která s nim je v něčem jako online vztahu. Každopádně týpek si na okně pěstuje trávu a chodí do lesa s lsd papírkama v puse. Což o to, ať si každej dělá co chce, klidně bych šla taky. Ale když jsme se o něm s N. a K. bavily, tak řekla, že nechodí do školy a ani nepracuje, k tomu žije s matkou. Zeptala jsem se proč. Prej že není ovce jako všichni ostatní. N. a K. s tím výrokem souhlasily, ony dvě přece taky nejsou žádnej člen stáda. Řekla jsem, že kdybych ho měla soudit podle tohohle názoru, tak je to pěknej debil a chudák jeho máma, která visí na krku. Nejsem ovce, ozívá se ze všech stran bečení. Sněžný vločky, polibte mi prdel. Každej dělá něco, co ho spojuje s většinou. Každej dělá něco, co ho od většiny odlišuje... a i toho s ní pak nakonec znova dává dohromady. Je ubohý říkat, že nejsem jako ostatní a využívat to jako prostředek k povyšování se nebo omlouvání svejch činů. Všichni jsme jiný. Ale žijem v jedný společnosti. Pokud s ní člověk nesouhlasí, ať s tím něco dělá, ale prohlášení že je jinej nic nezmění. A ačkoli mě to bavío, tahle hloupost mi už začíná lízt na nervy. jsem ovce, no a co jako.
...
Ještě jsem si nepostěžovala na aktualizaci mobilního onenotu, do kterýho píšu věci, co se mi zrovna usazujou v hlavě. Ne, že by bylo potřeba je zaznamenávat, ale nějak se dostat ven musí.
.
Uhni pohledem,
skutečnost nebolí,
dokud se schováváš,
osud se podvolí,
na oko.
Vezmi jehlu,
přišij k sobe víčka,
podmaňuj si smysl,
budeš další hříčka,
přírody.
Naříkej tiše,
zlomené srdíčko,
znovu už nebolí,
stačí jen maličko,
nicoty.
...
V sobotu jsme s K. byly v kině na Hledá se Dory, bylo to boží. zajděte na to. K. byla taky po druhý za dobu našeho skoro pětiletýho přátelství v mým pokoji. Znova jí překvapil vzhled mýho pokoje. (Je dost podobnej aktuálnímu designu.) To že se cejtim dobře v černý ještě neznamená, že jí potřebuju všude kolem sebe.
...
Toť vše mí drazí, přeji vám další den. Já se jdu vypařit projít.A zas jsem to po sobe nečetla, obtěžovat se s tim radši ani nebudu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Evelyn Vivien Evelyn Vivien | Web | 20. června 2016 v 22:50 | Reagovat

Tak tentokrát to bude dlouhý. První věc - terapie sexem?! Samozřejmě. Zahulíme, uvidíme. S dějepisem - to samý. Snad poprvý se hodlám zítra učit. Fotky - jako říkám to pořád. A ne, a ne jim to dojít do hlavy. A pak - překvápko - Vivien to šíří spolu s ostatníma. Jasně, když máš v hlavě natolik nasráno, že nejenže takový fotky máš, ale ještě je posíláš do oběhu, tak si sežer, co sis nadrobil. O literatuře s češtinářkou radši nekonverzuju. Už tak mám podezření, že na něčem frčí. Básníky tedy číst nemusíš, ale básnířkou buď dál. Protože (oh, kdo se opakuje?) ta básnička je dokonalá!

2 stuprum stuprum | Web | 21. června 2016 v 6:35 | Reagovat

Slyšel jsem, že v Ostravě je vzácnost pěstovat trávu za oknem a chodit do lesa na papírkách. Nebo být příživníkem. :D

Vždyť ani nevíš, co by přijelo. Být tebou bych se bál. :D Samozřejmě bych ani setinu sekundy neváhal a podpořil tě. :)

3 Paralela Paralela | E-mail | Web | 22. června 2016 v 11:38 | Reagovat

...s kostkou másla! :D

4 Paralela Paralela | E-mail | Web | 22. června 2016 v 11:45 | Reagovat

Ale jinak teda při čtení aktuálnosti tvýho okolí jsem nějak zmatená. Brácha kouří a neví,. Moje sestra kouří a ví (asi? neptám se). Ostravák co "není ovce" - jasně, to miluju. Že někdo hulí neznamená, že nemaká. Tyhle lidi mě serou a zaslouží si zapálit.
Verše jsou parádní, zaslouží si víc vystavit. A na ten film nemůžu. Prvně nechodím do kina a pak taky - koukat na film, kde se pořád mluví o tobe? Ani bych se neuklidnila. Co co co? :D

5 Antia Antia | Web | 24. června 2016 v 8:18 | Reagovat

[1]: Nepochybně to má vědeckej základ... endorfiny, štěstí a tak. ;D

[2]: Jen jestli by ses neměl spíš bát ty. Poradím si sama. :D

[4]: Mě zas trochu mate rychlost tvýho komentáře.
Ale Hledá se Dory za to stojí! :D

6 Ang Ang | Web | 24. června 2016 v 18:50 | Reagovat

elektronky jsou pěkně trapný. má je teď každej a všichni s tím vypadají stejně pitomě.

ty konverzace o sebe-zraněních jsou vždycky celkem prdel. "co to je?" "nic."

být ovce je fajn. člověk se nemusí moc namáhat. (kecy)

7 Kaunaz Isa Kaunaz Isa | Web | 27. června 2016 v 0:10 | Reagovat

Spojení dějepisu, češtiny, terapie sexem a okurky s máslem? Ideální.

8 smartly smartly | Web | 10. ledna 2017 v 0:59 | Reagovat

Táto farebná kombinácia je dokonalá!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.